Iepazīsties ar mani

DŽESIJA VAITEĻSKA

vada vairākas autorprogrammas, kuras vērstas uz praktisko pieeju, lai atrisinātu savus dzīves uzdevumus, kā eksperts well-being.

Izpētes un attīstības mērķis ir- nebūt pretrunā pašam ar sevi, tādēļ, ka tieši iekšējais konflikts neļauj mums izjust dzīves labsajūtu.

Strādā ar sevi un citiem vairāk kā 35 gadus ar integrālās paradigmas pieeju , izmantojot individuālo kontaktu vai mentāli tuvu cilvēku grupās.

Piedzimusi un izaugusi Latvijā. Rīgā.

Pēc izglītības- bibliogrāfe.

Your Image

Manas kompetences


service-one

Astroloģiskās
kamertonis

Es studēju Acutonics® Institute of Integrative Medicine.

service-one

Ir Bhaktivedanta Institue of Vedic Health

Ir Bhaktivedanta Institue of Vedic Health pamatkursa absolvente( DR. Prasad Pramod Akolhar).

service-two

Pēta Vēdisko Astroloģiju

Pēta Vēdisko Astroloģiju(dr. Rami Blekt, dr. Tanmay Gosvami), no 2007. gada mācījās Amerikas Vēdiskās izpētes institūtā Dāvida Frouli vadībā.( American Institute of studies dr. David Frawley.

service-three

Sekmīgi darbojas ar Ričarda Bartletta

Sekmīgi darbojas ar Ričarda Bartletta enerģētisko tehnoloģiju skaņu sinhronizācijām(Master Energy Dynamics), kas kombinējas ar RPT tehnoloģijām( Reference Point Therapy Dr. Simon and Evette Rose).
Ieguva paaugstinātu kvalifikāciju uz ķermeni orientēto terapiju nozarē “Strukturāli psihosomātiskā pieeja” ( prof. Andrejs Minčenkovs, Maskava.

service-four

Pabeidza kursu Psihosomātiskā intelekta

Pabeidza kursu Psihosomātiskā intelekta attīstība.”( prof. Marks Sandomirskis).
Apvieno praktisko mentālo praksi kopā ar klausītājiem un klientiem, izmantojot Akutonika skaņu terapijas sistēmu( AcutonicsInstitute of Integrative Medicine USA).

service-five

Ekmīgi darbojas ar Ričarda Bartletta

Ekmīgi darbojas ar Ričarda Bartletta enerģētisko tehnoloģiju skaņu sinhronizācijām(Master Energy Dynamics), kas kombinējas ar RPT tehnoloģijām( Reference Point Therapy Dr. Simon and Evette Rose).
Ieguva paaugstinātu kvalifikāciju uz ķermeni orientēto terapiju nozarē “Strukturāli psihosomātiskā pieeja” ( prof. Andrejs Minčenkovs, Maskava).

 Acutoniks
Jūsu grozs
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop